Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
Koszyk (0 szt. 0.00 zł)

Przechowalnia (0)
505 319 290
biuro@piodaw.pl

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
1)   Za politykę prywatności sklepu internetowego działającego w domenie pod nazwą http://piodaw.pl jako właściciel i administrator odpowiada firma:
PIODAW Konrad Wiśniewski
Rajec Poduchowny 33A
26-613 Radom
NIP 796 240 86 99
REGON 672738248
wpisana do Centralnej Ewidencji Informacji Działalności Gospodarczej
2)    Sklep internetowy http://piodaw.pl przetwarza i gromadzi tylko niezbędne dane do korzystania ze sklepu, bardzo ważna sprawą jest dla nas ochrona prywatności, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby dane klientów nie dostały się w niepowołane ręce.
3)  Dane zbierane podczas finalizacji zamówienia będą wykorzystywane w celu realizacji zamówienia, czyli: wysłania zamówionego towaru-usługi i pobrania pieniędzy od Klienta.
4)   Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. Klient ma prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia. W przypadku żądania usunięcia konta należy skontaktować się na adres poczty elektronicznej biuro@piodaw.pl6)      Z usługi newsletter można zrezygnować w każdej chwili.
5)   Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu internetowego http://piodaw.pl materiałów reklamowo – promocyjnych przez naszego newslettera.
7) Informacje zbierane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia Klientowi zalogowania się do systemu sklepu internetowego http://piodaw.pl.
8)   Sklep internetowy http://piodaw.pl dopuszcza korzystanie z jego stron w pełni anonimowo tak długo, jak Użytkownik sobie tego życzy. Rejestracja wiąże się z podaniem tylko niezbędnych informacji i jest w pełni darmowa. Podanie danych jest kwestią wolnej woli i świadomego wyboru użytkownika. Prosimy jednak pamiętać, iż podanie niekompletnych lub nieprawdziwych danych może utrudnić lub wręcz uniemożliwić realizację zamówienia.
9)  Klient korzystający z jednego komputera razem z innymi osobami powinien zachować ostrożność po każdorazowy zakończeniu wizyty w sklepie internetowym http://piodaw.pl powinien korzystać z opcji wyloguj, aby nieupoważnione osoby trzecie nie mogły korzystać lub modyfikować zasobów lub informacji znajdujących się na koncie Użytkownika.
10) Sklep internetowy http://piodaw.pl zastrzega sobie prawo do zmian w polityce prywatności. Osoby odwiedzające sklep http://piodaw.pl obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.